| turaboandy a întrebat:

Cum pot sa fac sa am o barba mai deasa? Acum imi creste barba putin, adica doar de la perciuni in jos si pe barbie in jos pana pe gat, dar nu este deasa. Am auzit ca daca folosesti benzi de ceara pot sa am barba mai deasa. ( Mistocarii sunt rugati sa se abtiina si sa...gawinking )

1 răspuns:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Pardon? vrei sa ai par pe fata? frate las-o ma ca sunt unii care se rad o data la 2 zile, vrei sa fii ca ei? si vezi ca te injura lumea daca ai mult par pe fata(asta nu e semn de barbatie e o tampenie mai bine putin decat padure tropicalawinking )