| TheVampiresDiaries2012Stefan a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mi se infoaie parul pentru ca am parul cret si e foarte greu cu el infoiat adic nu stiu daca ma intelegeti cele care au parul ca mine stiu cum e deci daca stiti va rog dau funda mersi

3 răspunsuri:
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Întinde-l cu placa happy.
Succes.

| elena357 a răspuns:

Nu trebuie sa il piepteni foarte des pentru ca se umfla.si eu am parul cret si asa procedez...intindeti'l cu fohul sau placa daca poti^.^happy

| TheVampiresDiaries2012Stefan explică (pentru elena357):

Pai faza e ca nu vreau sa-l am nici drept...il vreau cret da sa nu fie foarte umflat...