| Andru1996 a întrebat:

Cum pot sa gasesxc subtritrarea unui filmulet pe care l'am luat de pe YOUTUBE?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu cred că poţi să găseşti undeva aşa ceva O. o
Dacă nu are subtitrări de fel, de cum l-ai luat, nu prea ai de unde să faci rost de ele.

| Raluu a răspuns:

Www.regielive.ro gasesti orice subtitrare iti trebuie:*

| cornelmarius a răspuns (pentru Raluu):

Su cum folosesc acel site? ma poti ajuta, adica vrea de exemplu sa vad un video de pe youtube si sa ii fac subritrarea sau ceva de genul, pentru ca este in engleza!

| bogdang a răspuns:

Nu poti sa o gasesti pentru ca nu exista, iar daca ar exista ar fi inclusa in filmulet.