| NumePublicAnonim a întrebat:

Cum pot sa-i arat unui baiat ca-l plac fara sa-l sochez? ofer

Răspuns Câştigător
| andreea91_7393 a răspuns:

Pai.depinde cum este baiatul! daca este mai cumintel, si romantic un pic, poti sa ii arati privindu-l intens, si zambindui mai mult. daca este un baiat sportiv. vorbeste cu el despre fotbal! cred ca uneori este binevenita si ideea de ai spune in fata ca il placi. dar e un pic cam...asa,pentru noi fetele sa le zicem asta(ne pot lua de fraiere nu de alta)sfatul meu este sa vorbesti cu el, daca chiar merita si sa ii arati prin gesturi mici, evidente doar pentru el, ca il placi.pana la urma nu cred ca este un soc pentru un baiat sa afle ca e iubit de fete, si de tine:d! cine stie, poate si el a cerut ajutorul la TPU, poate nu stie cum sa te abordezehee hee! mult succes! o sa reusesti nu ai nevoie de noi, gandeste-te bine daca merita si actioneaza, fa ceva sa te vada! pupic! ai grija de tine:*

1 răspuns:
| Al3xAl3x a răspuns:

Pur si simplu! Chiar daca mai vrea sa se gandeasca, nu este nimic, viata merge inainte oh go on