| minniemouse1312 a întrebat:

Cum pot sa imi conving cel mai bun prieten sa isi puna aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

Incearca sa-i explici ca daca va purta aparat dentar va avea dintii drepti si frumosi si ca va da gata orice fata, ca va arata grozav cu unul si ca va fi singurul care va purta si va fi cel mai unic si cel mai tare+ca va fi unicwinking

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Arata-i imagini ca de exemplu asta:

http://www.desprecopii.com/images/SitePages/de4kids-1.gif

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca chiar are mare nevoie, spune-i ca are dintii strambi si ca aparatul lar ajuta foarte mult.Dar daca nu e mare nevoie, lasa-l asa. Daca tot nu vrea sa isi puna dupa ce vorbesti cu el...nu-i mai pomeni de asta si sustinei decizia.
O seara buna!

| minniemouse1312 explică (pentru Anonima264):

Multumesc mult happy!

| Anonima264 a răspuns (pentru minniemouse1312):

Cuplacere!