| dulse a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca il iubesc...si mie si unei prietene ne place de el si el a spus ca ne place pe amandoua... dar daca ea il face fericit si nu o sa isi bata joc de el eu m-am hotarat sa renunt chiar daca ma doare cand ii vad ca stau unul langa altul(inca nu sunt impreuna) fac bine ca ii las cale libera ei cu toate ca eu sufar?

4 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

Numai tu poti sa stii, dar timpul iti va raspunde la toate intrebarile.
Pana atunci, poti sa-ti raspunzi si tu la una :
http://www.tpu.ro/......a-cu-tine/

P.S. Cati ani ai?

| япончик a răspuns:

Nu ascunde sentimentele tale fata deel, si atit. Daca te va place va veni la tine oricum

| frank1777 a răspuns:

Din ce spui tu si el e cam nehotarat insa nu uita de una din cele mai bune arme ale tale... ignorantawinking pentru ca ea atrage, arata-i ca nu iti pasa de el deloc pentru a intra psihologia inversa in actiune, la cum ati pus voi problema v-ati oferit pe tava

| C19 a răspuns:

'' Cine te iubeste te cauta! '' Fi sigura ca nu are sentimentewinking a spus ca va place pe amandoua? Si totusi tu ai renuntat la el. Sti cum e '' Desteptul cedeaza primul!'' Fi mandra de chestiia asta happy