| IuLiA_4257 a întrebat:

Cum pot sa imi elimin contul?

27 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si u pleci? De ce?sad
Hai te rog, mai gandeste-te.Mai stai cu noi si nu mai fi suparata.kiss

| Flav a răspuns:

N-o sa-ti mai vad decolteul? sad

| Psihoyounger a răspuns:

Ii dai un mesaj pe privat Ralucai, nick-ul ei este RalucaTPU.ro si ii spui sa iti stearga contul. Pacat ca vrei sa ne parasesti.
Iti doresc mult succes in viata fata.

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Adica sa-l stergi? Trimite un mail la contact@tpu.ro si spune ca iti doresti sa ti se stearga contul.

| maryana5 a răspuns:

Te duci la banca frumusel...si il treci pe numele meu laughing

| sorin a răspuns:

E a nu stiu cata intrebare pe acest gen, tu zici ca lumea dupa TPU are ceva cu tine, dar cred ca tu ai ceva cu lumea de aici.

| sorin a răspuns:

Pai nu stiu ce are lumea cu tine, tu ar trebui sa stii.Si oricum te sfatuiesc sa nu parasesti siteul ca poate o sa iti para rauhappy

| eek a răspuns:

Vai.deja vrei sa pleci? te ai suparat ca nu ti s a raspuns la intrebari asa cum ai sperat tu.si ca oamenii nu ti au zis ce voiai tu sa auzi... mi se rupe inima.rolling on the floor

| zuzushi a răspuns:

laughing decolteul laughing

| zuzushi a răspuns:

Nu merge poza sa ti o schimbi, macar schimba ti nickname ul.
si uite, acum serios vorbind, deja ai inceput sa scrii mai corect.
n ar trebui sa iti elimini contul, pentru ca poate, doamne fereste, mai tarziu vei avea o problema grava, adevarata, si poate te vom putea ajutawinking

| ---droid-kid--- a răspuns:

Incearca sa iti faci alt contbig grinbig grinbig grin

| SLeVeN a răspuns:

Pur si simplu dai logout si nu mai intri.

| knnight a răspuns:

Nu plecawinking...aici ai sa inveti multe... daca pleci o sa regreti dupawinking...si zk de ce se comporta q tine loomea asa, dar cum se comporta, eu zk ca binewinking, deci ramanebatting eyelashes:*

| IuLiA_4257 explică:

Brianna daca imi dati nishe respunsuri de guenu incercai la pat si dupa tot pe mine dati vina si tot vou nu va convine pai m-am saturat si eu s ma luati ca pe o curava voi cum credeti ca mam simtit? in al 9-lea cer?

| IuLiA_4257 explică:

Sorin eu ce am cu lumea de aici? ce au iei? dc ma trateaza ca pe o usuratica si ca pe o curva? crezi ca ma simt binecand sunt tratata asa?

| IuLiA_4257 explică:

Cu poza de la avatar i ca m-am incurcat ca am pus-o ca vroiam sa pun poza care iera laangacryingsi nu ma mai lasa sa o schimb c tot am incercat cryingcrying

| IuLiA_4257 explică:

Da de ce n ma lasa sa imi schimb poza ca de trei zile tot ma chinuicryingcrying

| IuLiA_4257 explică:

Nu ma lasa nici s schimb poza nici numele cryingcryingcryingcryingcryingcrying

| IuLiA_4257 explică:

Am reusit credhappy

| IuLiA_4257 explică:

sper sa va placa mai mult asa

| IuLiA_4257 explică:

Khhight hai ca mai convins:*pwop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja te-ai si urat de noi? sad
da-i mesaj Ralucai, de la "Contact", in dreapta sus a paginii sau intra pe link-ul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai facut mai?
Unde pleci?
Deja te-ai suparat pe noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu RAID.In doua zile dispare de tot. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of of of...nu e nimic pierdut.Stiu ca te-ai suparat, inteleg. Dar nu-i musai sa pleci.Doar ca ar fi niste chestii pe care ai putea sa le schimbi (nu-ti comand absolut nimic, e doar o sugestie); in primul rand, poza ta de la avatar e cam vulgara.No offence.Aici nimeni nu cauta combinatii sau relatii, aici suntem sa ne ajutam intre noi. Eventual suntem...prieteni,nimic mai mult. Daca iti inchipuiai ca punandu-ti poza asta o sa-i lasi pe toti cu gura cascata, vezi si tu ca te-ai inselat. Te-au luat toti la misto.

Daca vrei, schimba-ti poza (eventual si nick-ul) si incearca sa dai raspunsuri, sa fii de un ajutor celor care posteaza intrebari.Sau sa-ti exprimi parerea, civilizat, fara sa te certi neaparat cu cineva.

Iti garantez ca nimeni n-o sa se mai ia de tine.

N-avem nimic impotriva ta, tu ne-ai socat un pic, dar poti sa schimbi impresia lasata pana acum.Nu trebuie sa renunti la cont. Nu mai pune si tu atata la suflet tongue

Sau "intrebari" gen "sunt frumoasa" sau "sunt suparata...ioi"...sunt destule persoane pe aici care deja incearca sa atraga atentia, sa se dea in spectacol...

Hai, lasa supararea si mai ramai o vreme big grin poate pana la urma o sa-ti placabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A! Si fii un pic mai atenta cu gramatica asta, arz-o focu'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu pleca crying
Te rog ramai!? crying
xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo
by zui love struckkiss