| Mihai0070011 a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de la contul google si nu stiu cum sa il elimin.Am schimbat parola de 3 ori dar tot apare.Cum sa il elimin/.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba parola cu una formata din 15-20 de litere si cifre amestecate si iesi dupa aceea dupa toate aparatele pe care esti logat.
NU UITA sa scrii noua parola undeva, ca sa poti sa o reintroduci si sa nu o uiti.

Un exemplu de parola pentru tine, ai aici:
M1ha10070011P0p3scu
Creaza si tu ceva similar, salveaza si iesi din site. Dupa care, reintrii cu noua parola.

Intotdeauna, dar absolut intotdeauna, deconecteaza-te cand iesi de pe google!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa ce iti schimbi parola, trebuie sa iesi din cont pe toate aparatele de unde esti logat (calculatoare, telefoane, etc.

| petitconseil a răspuns:

Mai bine fa-ti alt cont google. Daca ai atasat ceva la acel cont de gmail cu parola sparta, adica alte situ-ri, intra pe ele si modifica adresa gmail, cu alta noua care ti-o vei face. Sper ca ai inteles.E cel mai bine asa, nu vei mai sta cu stressul ca risti iar sa-ti sparga cineva parola. Dupa aceea sterge gmailul vechi.Succes!