| Moldovan_Caryna_1977 a întrebat:

Vreau sa dau tlf meu altcuiva, cum elimin contul google dupa el?

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Sigura optiune sigura prin care se poate elimina contul Google este "Revenire la setarile din fabrica/Restore factory settings" din meniul "Setari".

O alta optiune este pornirea in telefonului in modul "Recovery" (de obicei Home + Power + Volume Up) si de acolo "Wipe user data".

| Gabii_Gabriel_1998 a răspuns:

Intri in setari-conturi si dai pe cel de la google, dar cel mai bine este sa ii dai o resetare din fabrica! funda?