| Gabrielagabi95 a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul? M-am plictisit de parul simplu prins in coada? Am parul lung! Are cineva ceva idei?

Răspuns Câştigător
| thenineties a răspuns:

Bună seara. happy
Ai părul lung deci... înseamnă că ai ce face cu el! Eu aș spune că ar fi frumos dacă ai încerca ceva nou, cum ar fi:
- împletitură gen spic
- împletitură normală (într-o parte, jos,...)
- poți prinde doar jumătate din păr
- îl poți lăsa desfăcut și îți poți pune doar o bentiță/agrafe/ce vrei tu
- un coc sucit (nu știu dacă înțelegi ce vreau să spun, îți „sucești" părul, înțelegi tu)
- un coc dezordonat (poți căuta tutoriale pe youtube, sunt foarte ușor de făcut)
Și multe altele! Mai caută idei/imagini pe internet, sigur vei găsi.
Sper că te-am ajutat, să ai o seară frumoasă! happy