| addddd a întrebat:

Cum pot sa imi inving timiditatea. Imi place de acel baiat dar, suntem prieteni din copilarie si cred ca este mai bine sa ramanem prieteni in continuare. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Cum crezi tu. daca sunteti prieteni buni, las-o asa.pentru o noapte doua, nu are rost sa-ti strici prietenia.ca asta se va intampla daca decideti sa fiti iubiti. dupa un timp va veti desparti si nu ve-ti mai putea fi prieteni.

| sweetangeloana a răspuns:

Risti sa strici frumusete de prietenie sau risti sa pierzi o relatie frumoasa...Nu ai de unde sa stii cum reactioneaza dar e o vorba.Mai bine regreti un lucru pe care l ai facut decat sa regreti un lucru pe care nu l ai facut ...Parerea mea e ca ai putea sa vb cu el sa faci totul sa para gluma si sa vezi reactia lui ...Si in legatura cu Timiditatea...Strica de cele mai multe ori .Curaj si succes!

| miha1984ingerash a răspuns:

Incearca sa afli ce simte si el pentru tine. dar nu prea se merita sa strici relatiile de prietenie, rar iti poti face un prieten adevarat in care sa ai incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E alegerea ta... dar sa stii ca nu va mai fi la fel daca el nu acceptatongue