| DonTequila a întrebat:

Cum pot sa invat mai repede si mai eficient?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Cand inveti nu te mai gandi la altceva concentreaz.te la lectie nu te gandii la alte tampeni citeste.o de mai multe ori pana intelegi ce vrea sa zica si dupa incepe sa o memorezi

2 răspunsuri:
| madalinamuntean a răspuns:

Buna eu cand invatam pentru lucrari examene, in primul rand cautam liniste o camera in care sa nu se auda nici musca, apoi cel mai eficient mod este sa inveti de dimineata atunci reti cel mai bine, si apoi daca doredti stimulente natural din plante petru concentrare si memorie ar fi ideal.