| larysa_1699 a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe o prietena? dau fundita, multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Buna.Multi spun ca razbunarea e arma prostului.Dar eu consider ca, daca nu te razbuni esti luat de prost. Daca ti-a fost prietena e clar ca stii multe despre ea...ce ii place sa faca, de ce baiat ii place. Daca are prieten incearca sa i-l furi...Asta ar durea-o cel mai tare.
Pa-pa!

1 răspuns:
| gogaie998 a răspuns:

Ce ti-a facut? te poti razbuna ignorand-o, asa se va simti singura si nu va mai avea pe cine sa faca prostii. funda?