| BrownSugar a întrebat:

De ceva timp eu cu prietena mea ne-am cerat urat și am rupt relatile de prietenie, pentru că am bârfito, fara sa-mi dau seama, m-a luat la intrebari...cum să raspund mai potrivit, nu vrea sa ma razbun. Vreau s-o pun la punct cu cateva replici! Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| A_7901 a răspuns:

Buna!
Spune-i adevarul, explica-i situatia, ca nu a fost cu rea intentie si ca pur si simplu ai spus niste lucruri fara sa-ti dai seama si fara sa te gandesti ca ai putea sa o rasesti astfel.In opinia mea, un conflict trebuie aplanat cat mai repede posibil, pentru ca nu e bine sa tinem suparare si ranciuna. Mult noroc!

1 răspuns:
| love_1617 a răspuns:

Esti foarte rea si ai sa regreti nu fa asta