| NatalytZa_6047 a întrebat:

Am o problema. Prietena mea sa incurcat deja cu doi prieteni de ai mei. Primul ca primul i l-am lasat ei, totusi prietena. Dar al doilea il iubesc si el singur sea dat seama ca nu a facut bine in seara aia cu ea.Si am ramas impreuna.Totusi doresc o parere de la voi si un ajutor cum pot sa ma razbun pe fata aceasta numita prietena.

Va rog ajutor... sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu genul asta de fete, dar stii care e problema "prietenei" tale? Ea se crede inferioara tie si de aia iti fura iubitii ca sa se simta mai bine...ca sa vada ca poate sa faca mai mult decat tine. Mereu va incerca sa faca ceva mai bine decat tine numa ca sa isi demonstreze ei ca nu e inferioara. NU ai ce cauta cu astfel de persoane care te trag in jos.
De razbunat? Mai bine nu. La cat de complexata e...isi sapa singura groapa.
pusssy:*

2 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Fa-o sa se simta rusinata.Adica ceva ce nu ar trebui sa stie nimeni.Sau sa ii faci poze fara sa isi dea seama in ipostaze de ras.

| dumiali1998 a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni...cand te vede fericita cu el o s amoara d einvidie.incearca si u sa te saruti cu ek infata ei si sa ii zicic pe mess ca e geloasa si ca ein limba dupa el dar tot al tau estebig grin