| RamonaPgstai a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola de la telefon, mai exact sa-mi pun una noua, momentan nu are, dar fara sa o scriu cea curenta. telefonul a fost al altcuiva, e luat la mana a 2-a si nu-i stiu parola curenta, exista vreo modalitate sa o schimb fara s-o scriu pe cea curenta? telefonul e Samsung s5230, multumesc happy

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pentru Samsung este *2767*3855# după care codul se va reseta la 0000.
Scoate-i cardul de memorie că o să pierzi toate datele.

| RamonaPgstai explică (pentru Wøodenpints):

1. * si # nu ma lasa sa le scriu
2. mai mult de 8 numere nu pot.
alta modalitate? big grin
si mersi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru RamonaPgstai):

La Samsungurile vechi era 8 de 0. Dar dacă e model mai nou, nu știu.