| AnonymousTPU007 a întrebat:

Voi va puteti pune o poza de profil care a mai fost deja fara sa o decupati? Pe mine ma pune sa o decupez chiar daca poza a mai fost la profil si asa like-urile iar incep de la 0...si sa zic o schimb,bun, incep like-urile de la 0 si daca mai vreau sa o pun odata tot pe aia ca sa mai apara in news feed iar ma pune sa o decupez si poza devine tot mai mica si neclara, pentru ca decupatu asta e ca si cum ai da zoom+ la poza laughing ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| paul188 a răspuns:

Deci laughing urasc faptul ca persoanele raspund asa greu la intrebarile de pe tpu...acum,sa iti raspund: daca esti pe pc (ca doar aici merge) intri pe google scrii "facebook mobile" o sa iti apara ca pe android, intri normal la profilul tau si iti pui poza, nu o sa te puna sa o tai iar daca esti pe telefon mereu like-urile o sa inceapa de la 0 dar pe calculator nu, bafta

| AnonymousTPU007 explică (pentru paul188):

Asta chiar merge laughing te iubesc rolling on the floor

1 răspuns: