| Anileda a întrebat:

Cum pot sa scap de celulita de pe picioare in mod natural?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Pai fa cat mai multe exercitii...si pana nu scapi de ea nu purta pantaloni scurti...este foarte scarbos sa vezi o fata cu celulita in vant care mai si poarta pantaloni scurti
baietii fug de aceste fete deci fa ceva rapid:mergi cu bicicleta, alearga cat poti de mult, fa genoflexiuni, nu mai manca prajeli sau orice ingrasa deci treci pe legume si salate(e vara deci ai o gama variata)
mult succes fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scapa de ea facand sport avand un program bine stabilit manaca mult kiwi ajuta la drenare bea multa apa, incearca sa renunti(numai in cazul in care consumi) sucuri sa manci mai putin dulciuri sa manci fructe si legume cat de multe poti. si genuglexiunile ajuta incepi de la putin la mult important este sa te tii de program happy eu am incercat si functioneza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scapa de ea facand sport avand un program bine stabilit manaca mult kiwi ajuta la drenare bea multa apa , incearca sa renunti(numai in cazul in care consumi) sucuri sa manci mai putin dulciuri sa manci fructe si legume cat de multe poti .si genuglexiunile ajuta incepi de la putin la mult important este sa te tii de program happy eu am incercat si functioneza happy