| SsK a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri? NU vreau tratamente si porcarii sofisticate... chestii care le-ati incercat si voi, si chiar v-au folosit
PS: am aproape 14 ani

6 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Incearca lamaie si bea ceai verde sau te speli bine pe fata si sa nu pui mana happy

| ღDiissyღ a răspuns:

Eu ma spal de vreo' 2 ani, de doua ori pe zi, cu sapun... pe fata laughing Sincer... nu stiu cum functoneaza dar incet, incet, cosurile disparwinking
Nu stiu daca te'am ajutat da no... laughing :*

| thefighter1 a răspuns:

Sex

| Fluffy2 a răspuns:

Salut! Incearca sa nu mai pui mana si sa nu le mai storci ca atunci o sa apara si mai multe! Incearca sa iti dai cu o lotiune dezinfectanta si ti-o recomand pe aia de la Favisan "lotiune de fata 5 in 1 cu 11 plante.Pe mine m-a ajutat mult! succes!

| Loreta28 a răspuns:

Sall, eu am 13 si tot am avut aceasta problema dar am scapat.
Am folosit lotiune pentru cosuri de la clean adn clear...
m-a ajutat din prima zi

| eemanon a răspuns:

Este la Avon un creion corector pentru cosuri. Pe langa faptul ca le acopera le si usuca happy.