| Larisa_7915 a întrebat:

As vrea sa scap de cosuri...cum pot sa scap de ele fara tratamente si chestii ca am mai facut, dar au trecut temporarbig grin:*
Fundoi!

6 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Produsele de la avon pentru curatarea porilor in maxim 2 saptamani iti trec cosurile si iti lasa si pielea fina(testat de mine) si nu costa mult.:*

| HelpMeNow a răspuns:

Pai iti pui fata deasupra unui lighean cu apa fiarta si un prosop peste cap, iar vaporii aceia sa se duca in fata, apoi spargi cosurile
o sa scapi de ei big grin

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai daca vrei poti folosi Clean & Clear e si pentru cosuri si puncte negre sau poti sa te dai in fiecare dimineata cu spirt sau parfum care ustura da sa te dai pe toata fata ca altfel se poate face alt cos langa ala care il ai deja sau poti sa pui si lamaie pentru ca ai ustura tongue
succes l-a scapat tongue:X cu drag Simona

| GoguSteriade a răspuns:

Solutia permanenta pentru mine (asta insemnand un cos pe saptamana la momentul actual) a fost o "cura" cu Eryfluid. Este lichid, poti tampona vata sau o discheta de demachiaj si apoi aplici pe toate zonele cu cosuri, daca il folosesti zilnic, seara, vreo 3 luni, nu vei mai avea probleme, rezultatele se vad oricum din prima saptamana.

| denis_2496 a răspuns:

Drojdii de la Bere consuma! ajuta

| mandy17 a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata doar cu apa (fara sapun) si foloseste o crema pentru hidratare cu ph neutru! La mine a mers, acum am doar cateva inainte de perioada aia, bafta!