| Mihaelabrunetica a întrebat:

Cum pot sa scap de cosurile de pe fata? Am mai ales pe frunte si barbie. As vrea cateva creme sau ceva naturist. Va rog ajutati-ma! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| EuCiupii a răspuns:

Poti sa amesteci miere si pasta de dinti si sa o aplici pe fata curata (demachiata, chiar daca nu ai fost machiata). stai vreo 2 ore cu "chestia" pe fata si apoi clateste-o cu apa happy.

4 răspunsuri:
| klark7410 a răspuns:

Buna...poti incerca sa te speli pe fata in fiecare seara cu apa un pic fierbinte si cu sapun hidratant, la mine a mers si merge in continuare...

| FUCKy0u a răspuns:

Este un fe de sapunel, se numeste seba med.Cauta-l in farmacii.

| xJustJuss a răspuns:

Mai intai le storci. Dupa te dai cu crema.happy

| Anoniumus a răspuns:

Spala-te des!