| yomotherfucker a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid. vreau sa dau jos salele (NEAPARAT) si burta! sugestii va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Repede nu vei slabi!, daca te infometzi si daca cinaru iti arata cu 2 kg mai putin sunt doar apa din organism, eu de miine maninc 1100 de kcal si sport cit o ora sau 2 pe zi, vreai cu mine? daca faci 2 ore de sport pe zi vei slabi f mult! vreo 2 kg in 10 zile )))

4 răspunsuri:
| R100 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci ce am facut eu. Dar eu am fost " presata " de timp. Mi-am dorit sa revin la kg de vara trecuta respectiv, 47-48-( cel mult 49 ) iar in iarna am pus pana la 55. M-am chinuit, cu diete,cu geluri, cu aerobic, cu alergat, cu inot. Nici de-al dracu nu dadeam 5, 6 kg. E, pana saptamana trecuta daca nu ma insel Miercuri-Joi cand deja m-am enervat si am mancat foarte putin. Sa stii ca daca ai un organism bun si infometarea are rostul iei. Pe mine m-a ajutat foarte mult si sa beau 4 l de apa sau o cana de lapte. Tu stii cum si cat rezisti. Oricum noroc : )

| daassh a răspuns:

Repede nu exista cand vine vorba despre asta, la fel si cei care doresc sa acumuleze masa musculara tot repede, nu aveti cum, trebuie sa munciti mult si bine, iar apoi in timp se vor vedea rezultatele.Succes!

| AntoniaDamn a răspuns:

Stiu eu stiu eu... deci uite un sfat care te va ajuta sa slabesti in cel putin 3 zile.
Te apuci de tras pe nas, sti tu ( drugs ) cea mai simpla cale de a slabi. TRASUL PE NAS.

| Audi_Edwarad_Mihail_1984 a răspuns:

Fara tras pe nas, eu am incercat cu herbalife si o luna 12 kg jos si in 3 luni cu totul 21 kg, mentionez ca am avut o masa corporala mare si consumul de calorii zilnice era de 2700, singura problema ar fi ca dupa ce te lasi de tratament pui repede la loc, succes