| adinutza94 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? am o groaza iar cu fond de ten nu ma mai dau ca s-ar putea ca la 30 de ani sa ajung ca una de 40... ce sfat im dati?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Se numeşte acnee şi e normală la vârsta adolescenţei. Va trece singură peste ceva timp, eu pot recomanda doar folosirea mai puţinor condimente la mâncarehappy

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Iti poti curata fata printr-o metoda naturala si care a dat de multe ori rezultate bune : prin consumul regulat de ardei iute, murat sau in oricare stare. Cunosc pe cineva care arata groaznic si a reusit.
Tratamentul dureaza cam o luna.

| Luori a răspuns:

Ceai de musetel, inhalatie cu ceai de musetel
am auzit si ca este bine si cel cu galbenele thinking
aa. dar si lamaia este buna. eu mai taiam feliute si le puneam pe fata laughing si se uscau big grin

| Atotstiutorul a răspuns:

Anticonceptionale!

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Sall! nu-i adevarat sa stii poti sa-ti dai cu fond de ten sa stii fara probleme dar ia-ti dala recomandat de doctorul dermatolog ok! paalaughing

| denisaalexandru01 a răspuns:

Da ai dreptate! Sa nu folosesti fond de ten ca mai rau iti faci! Cred ca cel mai bine ar fi ca in fiecare dimi sa te speli cu sapun pe fata! Iar ziua sau cand vrei uh sa iti cumperi o crema ceva sa iti dai! Sti problema e ca nu prea ai cum sa scapi de ei, pentru ca acum e perioada cand iti apar si de aia! Dar cu timpul o sa iti dispara si eu aveam, acum nu mai am deloc! :*:*:* pup

| sweety_9492 a răspuns:

Pai este de la vicky un gel pentru fata si lotiune daca te speli regulat 3 ori pe zi functioneaza!winkingcat despre fondul de ten el iti protejeaja tenul nu ti'l imbatraneste mai consulta si u un specialist sa vezi ca asa este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu trebuie sa te dai cu nicio crema. Apoi, sa iti cureti tenul seara si dimineata cu servetele umede, si sa iti cumperi zineryt(este fff bun, dar o sa iti usuce putin tenul daca nu folosesti seara si dimineaa servetele). Crede-ma, zineryt este super:X:X. Merita sa incerci(rezulatatele cred ca vor aparea dupa vreo 2-3 saptamani).