| iAngel a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Nu am cosuri rosii si din astea mari, doar putine pe frunte, nu spuneti creme de la farmacie ca nu va iau in considerare, si m-am spalat in fiecare dimineata+seara cu sapun, mi-am dat cu spirt pe ele dar nu vor sa dispara., o fi de la adolescenta ca am 16 ani, dar totusi.sunt unii care nu au, daca fumezi dispar?

2 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Daca fumezi nu cred ca dispar.
dar si mancarea conteaza. adica daca mananci snacks-uri si de alea normal ca-ti apar.
Uite ce-ti zic eu mananca sanatos si date cu Clear & Clean

http://www.google.ro/......tp?/imgres

la mine a functionat!;)

| Deeutza66 a răspuns:

Nu, referitor la intrebarea ta. daca fumezi nu dispar. Deci pentru inceput nu te m-ai spala cu sapun deoarece face fata sa nu m-ai fie fina... Seara inainte de culcare dai cu zeama de lamaie peste ele. sau cu zeama de la rosii. Garantez ca v-a functiona.Cel putin la mine.a functionat big grin. Incearca... poate vei reusii!