| Regreta a întrebat:

Cum pot scapa de durerea de masea si de ureche? raspuns urgent.Mersi.Dau funda

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Buna,poti incerca un algocalmin, aspirina, Pentru un efect de calmare poti pune si comprese reci sau chiar un cub de gheata, Ai grija la tot ce este fierbinte, rece sau dulce, caci acestea vor exacerba durerea oricum mergi si la un stomatolog sper ca te-am ajutat scumpohappy

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca pentru durerea de masea aulin praf. este foarte bun

| Zuza45 a răspuns:

Du-te la doctor!