| Diana192 a întrebat:

Cum pot scapa de fratele meu enervant de 4 ani? help please!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BestStudio a răspuns:

Am o sora de 2 ani si e si mai greu dar iti zic niste trucuri: -daca vine la cal(calculator) inseamna ca ii place fal sa ii placa altceva.
-daca iti bate in usa de la camera cu palma inseamna ca vrea sa intre nu-l lasa si tine clanta sa nu o poata trage in jos(asa nu se deschide usa).
-cel mai vechi tru ii iei o jucarie eu dai se uita la ia o sa placa iar apoi eu duci intr-un loc departe iar apoi fugi in camera si faci trucul 2.

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Spune-i mamei tale că ai teme/de învățat și nu te poți concentra cu el prin preajmă.

| Zuzazozo a răspuns:

Il trimiti sa se joace cu alti copii de varsta lui, il lasi sa se joace pe calculator sau sa se uite la desene animate.

| riker21 a răspuns:

Minete-l