| Rallu a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre?(vreau metode,, traditionale"ca sa spun asa)

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Buna!
Eu am incercat masca din albus de ou si malai, si chiar a dat rezultate!
Se ia un albus de ou pe care il bati bine pana ajunge spuma. Peste aceasta spuma adauga doua linguri de malai, amesteca si aplica pe tenul curatat in prealabil. Dupa ce se usuca, indeparteaza masca cu un tifon curat si apoi clateste fata cu apa calduta.Sau foloseste un servetel umed, demachiant.
Aa si, Inainte de a aplica masca curata tenul cu o lotiune sau o crema hidratanta. happyLasa crema sa actioneze 10 minute, sterge cu un servetel si apoi aplica masca in zonele afectate.
Succes :*

3 răspunsuri:
| vivigirl a răspuns:

hee hee eu nu am probleme cu cosurile sau cu punctele negre big grin. Si eu nu folosesc creme sau chestii deastea.eu folosesc apa! happy. Ma spal pe fata mai des si n-am probleme. Am un ten curat. Sa nu folosesti spirtwinking nu este bun petru ten happy!

Numai bine! happy

| just dance_3421 a răspuns:

Pfff... te inteleg perfect...straight face
Si eu am avut dar din fericire nu mai
Dar acum am acnee
Si nu stiu ce sa mai fac I don't want to see
In fine... de pucte mai scapi cum mai scapi
Asa du-te la un demartologwinking!