| SecretKiss a întrebat:

Cum pot slabi mai repede tinand cont ca sport nu prea pot sa fac. (6-7 ore dupa-amiaza de scoala), dimineata nu pot sa fac sport pentru. ca am mult de invatat iar seara am de scris? O "dieta" care sa nu necesite sport, iar alimentatia sa-mi tina de foame si sa nu ingrase? (va rog fara raspunsuri precum "fara sport nu slabesti")."dieta sa tina intre 1, 5 - 2 luni. multumesc.

3 răspunsuri:
| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Pai, ai putea lasa dulcurile, iar daca nu poti, mananca cicocolata neagra ( asta nu ingrasa), batoane fitness( iarasi nu ingrasa), cereala fitness(nu ingrasa), fructe, legume, sa nu mananci multa paine( mai deloc daca poti) si din cand in cand daca poti 10-15 abdomene-genoflexiuni-sarituri cu coarda. sper ca te-am ajutat

| Mary_5158 a răspuns:

Schimba cartofii si piinea pe verdeata, innlocuieste cu legume si fructele, sunt si mai sanatoase.si consuma foarte multa apa plata, chiar si atunci cind nu vrei

| MarisAlin a răspuns:

Fugi fa miscare