| SecretKiss a întrebat:

Fundita! Buna. Vreau o dieta simpla si cat de cat rapida (doua luni). Am 12 ani si 50 de kilograme si 1.61. (nu-mi spuneti ca nu sunt grasa). Ce pot sa iau la scoala (invat dupa-amiaza), sa-mi tina de foame insa sa nu ingrase. Ce alimente sunt minune (?thinking)? nu-mi iau mere si nici rosii sau legume ori fructe. Dati-mi o micuta dieta, insa care sa nu necesite multe lucruri de facut.tongue Credeti ca e ceva special de "solduri"? UN exercitiu minune de slabit care ar fi? ce credeti? ce trucuri cunoasteti pentru a >slabi?: Ce sa-mi iau la scoala, sa nu ingrase, insa sa-mi tina de foame toata ziua (mentin ca beau apa vreun' >litru): atat trebuie la varsta mea >nu/? in fine. vreau un ajutor, si la cel mai bun dau funda si raman si recunoscatoare.:*:X

4 răspunsuri:
| allllll a răspuns:

Pai si eu am avut probleme cu greutatea.si eu am 12 ani si aceeasi inaltime ca tine, bea multe lichide, pe mine asta m-a ajutat cel mai mult...si uite unfel de dieta sau cam asa ceva:la scoala eu nu mananc, mananc dimineata ceva (unt, lapte) cand vin de la scoala ce prepara mama iar seara mananc foarte putin, intre mese nu mai mananc nimic, am renutat la dulciuri si mananc fructe, si mai trebuie sa zic ca nu ma indop, mananc foarte putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi o cura de slabire de pe situl www.scapa-de-vaginita.eu
il poti obtine gratuit acel manual digital.Eu am slabit 5 kg in 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com

| MYHAY_6052 a răspuns:

Manunca de 2 ori pe zi si nu asa gras, la mine a functionat.