| BubblesStres a întrebat:

Cum pot trece pozele de pe facebook dintr. un album in altul? ( fara sa le sterg si sa le bag iar straight face)Fundaaa!

2 răspunsuri:
| BuBu008 a răspuns:

Intra in albumul unde ai pozele pe care vrei sa le muti, apoi da`i la editeaza albumul iar jos in stanga o sa iti apara editeaza fotografiile, da`i clik acolo si o sa iti apara pozele din acel album, iar la fiecare poza o sa apara " muta la" iar tu alegi albumul in care vrei sa muti. :* Funda?smug

| Irrynuka_Irry_1964 a răspuns (pentru BuBu008):

BuBu008: Da ma din albumul Fotografii de Profil sa le muti in alt album?