| Diamondnsr a întrebat:

De ce este asa greu sa ati faci o iubita.Adica poate sunt si prea mic pentru asa ceva abia am intrat la liceu si imi doresc o prietena mai apropiata si este foarte greu.Ma consider matur si nu ma prea prostesc sunt mai serios si nu mai am copilarie.Toata clasa se prosteste si se comporta ca niste copii.Eu vreau o relatie serioasa si fete mai mature nu copilaroase.Am numai 15 ani si fetele sunt cam imature zic eu ce sa fac? Funda!

4 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

Nu uita ca dumnezeu te indruma, pana la urma o sa o gasesti stai calm(cica daca faci cat mai multe fapta bune cu cat vei ajunge la sfarsitul ''tunelului'' mai repede)

| Alexx321321 a răspuns:

Cel mai bine eh sa astepti laughing nu stiu cum te paleste dragostea!laughing si nu ai nevoie de sfaturi trebuie doar sa ai curaj si sa incerci ce eh cel mai greu la inceput da cu timpu o sa ti se para floare la ureche! Iti garantez eu big grin

| malinadaiana a răspuns:

Ai 15 ani, iar colegii tai se comporta caatare. Nu cred ca trebuie sa fii ciar atat de serios, daca mai glumesti si tu sau te mai prostesti asta nu inseamna ca esti imatur... iar de prieetene, o sa ai timp sa iti faci... nu-ti fa probleme. La liceu sunt multe fete si se va gasi una speciala si pentru tine.:3
Funda?batting eyelashes

| Diamondnsr explică:

Sincer fetelor le plac baieti maturi si glumeti dar eu nu mai gandesc ca un copil sunt destul de serios am si niste colege cu care vorbesc dar vine balu bobocilor si vreau sa dansez cu o fata.Adica vreau doar sa particip.Dar sunt asa multi copii de 15 ani care au iubita iar eu nu.