| Al3xandru_9065 a întrebat:

Cum poti castiga cele mai multe funde in cel mai putin timp si de ce nu merge nici macar metin2.ro ca mi-am reformatat calculatorul si acum nu-mi merge sa ma joc nimic nici sonorul nu-mi mergea dar am instalat ceva dp. disk de la calculator cum pot sa incep sa ma joc din nou varmiu spune ca n-am placa video dar inainte sa-l reformatez mergea astept raspunsuri!

Cel mai bun funda

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea, funde si apoi metin2, fundele trebuie sa stii sa raspunzi calumea la intrebari iar metin2, cel mai probabil nu ai instalat drivarele placii video sau ceva de genul...