| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa iti faci prieteni pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa iti explic mai bine, intri in profilul utilizatorului caruia vrei sa ii dai cerere in prietenie si apare acolo cu verde "adauga ca prieten" dai acolo si iti apare o fereastra care zice "Sigur vrei sa adaugi acest utilizator ca prieten? iar tu dai da sau nu

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai cereri in prietenie.

| olian a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da dar cum

| anonim_4396 explică (pentru olian):

Cum sa iti explic mai bine, intri in profilul utilizatorului caruia vrei sa ii dai cerere in prietenie si apare acolo cu verde "adauga ca prieten" dai acolo si iti apare o fereastra care zice "Sigur vrei sa adaugi acest utilizator ca prieten? iar tu dai da sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru putin kiss

| olian a răspuns (pentru anonim_4396):

App daca tot esti asa amabila imi poti spune cum trimit si mesaje? mersi

| anonim_4396 explică (pentru olian):

Intri in profilul utilizatorului caruia vrei sa ii trimiti mesaj si apare cu portocaliu trimite un mesaj dai acolo si scrii mesajul.:*

| olian a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt inca in statutul de membru junior si cica inca nu pot trimite mesaje

| anonim_4396 explică (pentru olian):

Mda am uitat complet...trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri pe TPU poate asa vei deveni utilizator senior.cred nu stiu igur dar incearca kiss

| olian a răspuns (pentru anonim_4396):

Da asa este trebuie sa dau peste 100 raspunsuri, poate imi lasi si mie id de mess sa mai vb, pup

| anonim_4396 explică (pentru olian):

Ok dar este cam lung sper ca nu e o problema : mocanualiceelena@rocketmail.com.vb pupkiss