| Paula007 a întrebat:

Cum poti sa stergi o intrebare pe care ai postat-o pe TPU? nu radeti va rog, chiar nu mi-am dat seama. sad

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raporteaz-o.Pana maine se sterge, in functie de traficul de pe site.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu poţi. Nu există în meniul profilului tău un buton pentru asta. Poţi însă să o raportezi, după cum a spus şi Elianna. Chiar în colţul din dreapta jos al chenarului pentru răspunsuri, ai un buton roşu - Raportează. Astfel ea va fi ştearsă.

Psihoyounger

| Paula007 explică:

LenaxandxAndyx4ever - nu stiu cat de bine ti-a facut raspunsul meu, dar ai cerut opinii, si aia era opinia meawinking
nu e vorba ca mi-e rusine de ceva, doar am postat aceeasi intrebare la doua categorii diferite, acum stiu ce voiam, sau mai bine zis, am obtinut cartilehee hee si nu mai e necesar vreun alt raspuns de la nimeni. am doar o mica obsesie, cand ceva nu mai e relevant, sa dispara. si cu telefonul si pc e la felhee hee parca as avea 12ani nu.mai multihee hee nu spunem varsta, altfel nu suntem fetehee hee