| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti scapa de atacurile de panica? Am doar 10 ani dar nu inteleg de ce ma panichez atat de mult de cand sunt aici pe site.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Panica ti se trage de la MINCIUNI!

Uite aici ultima rusinica: acum 10 zile aveai 13 ani, iar azi afirmi ca ai doar 10 ani laughing

"în 20 Iulie | Mihailsupciuc a răspuns:
Eu am 13 ani si 95 kile 1, 88 inaltime"

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Recunosc ca am zis o minciuna ca am 10 ani dar am doar 13 laughing dar ma ataca gay cu care nu trebuia sa imi pun mintea si de care trebuia sa ma feresc, trebuie sa vorbesc doar cu astia care sunt normali si care au o orientare sexuala normala, nu gay sau lesbo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine te atacă? Te atacă situl?

| Mosotti a răspuns:

Ai putina anxietate sociala, de aia te panichezi aici, probabil ca si in viata reala e la fel. Ca exact asa e si in real, are omu teama ca e respins, ca se face misto de el, ca rade cineva de el, etc.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Https://www.tpu.ro/......ci-pe-tpu/
Va rog cititi ultimul raspuns

| Mosotti a răspuns:

Nu neaparat, poate si barbatu sa fie ca o vara frumoasa, nu e problema.

| ReddY25 a răspuns:

Simplu,renunti la site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un bou cu mai multe conturi

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Inspiri/expiri/inspiri/expiri puternic de 4-5 ori la aer(pe geam, balcon sau afara)

| anonim_4396 explică (pentru HUAWEHUAWE):

Https://www.tpu.ro/......ci-pe-tpu/
Citeste ultimul raspuns