| Eveliin a întrebat:

Cum poti scapa de sughit foarte repede? Daca merge dau funda.

Răspuns Câştigător
| AnGeL4993VIP a răspuns:

Cind sugiti este mai bine sa mirosi ceva puternic ca menta proaspat rupta din gradina sau mai simplu bei apa cu gaze si iti va trece dar sa bei apa cola, fanta, sprait si de astea doar apa foarte gazata! succes! mie mmia mers

4 răspunsuri:
| darnme a răspuns:

La mine este o modalitate care merge mereu: tine-ti respiratia 10 secunde si inghite in sec de 5 ori. Dupa ar trebui sa nu mai sughiti happy

| HappyKiddd a răspuns:

Daca vrei sa scapi de sughit trebuie sa te sperie cineva, dar fara ca tu sa stii! Exista si alta modalitate... daca bei aba! Sa stii ca nu mereu merge pentru. ca la mine chestia asta e dupa ''stare'' depinde. Dar te ajuta mai mult ''sperrietura''happylaughing

| Blagescu a răspuns:

Incearca sa bei un pahar cu apa

| r1a2 a răspuns:

Sa te sperie cineva sau sa bei apa acidulata. asa fac eu imi merge dar tu sa nu stiii ca te sperie cineva