| anonim_4396 a întrebat:

Cum preferati fetele mai skinny sau mai curvy?

11 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Curvy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chubby.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti ironic?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt cetăţean european şi am drepturi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis ca nu ai drepturi, doar intrebam daca esti ironic sau daca asta preferi...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eram ironic. Însă prefer una "chubby", decât una "skinny". "Curvy" pare a fi între, deci e varianta cea mai bună.

| slenderica a răspuns:

Haha loredana e grasa.

| anonim_4396 explică (pentru slenderica):

Cum ai ajuns la concluzia asta? zic sa nu vorbesti pana nu stii un lucru!

| Byucc a răspuns:

Fiecare cu ce-i place happy

| anonim_4396 explică (pentru Byucc):

Da normal ca fiecare cu ce place, dar voiam sa stiu mai multe pareri, ce prefera fiecare..asa ca ce preferi?laughing

| Byucc a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt fata si sunt chubby si straight. Deci chiar nu conteaza cum esti, am prietene si mai chubby si mai skinny cu care ma inteleg la fel de bine. La mine, cel putin, conteaza comportamentul, nu forma corpului. big grin