| xLonelyStoner a întrebat:

Cum procedati cand iesiti cu fetele in oras si alt baiat incearca sa vi le fure? Fetelor? Cum doriti ca baiatul care va insoteste sa procedeze? Cum reusiti sa tineti sub control mai multe fete?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti cu cineva si nu ai incredere in persoana respectiva ce sens are sa continui sa faca parte din viata ta persoana aia? cand esti cu cineva trebuie sa ai incredere ca nu se lasa furata, daca nu esti atragator e o problema devi obsedat, acelasi lucru e si invers, fara incredere nu se face nimic, totul se baseaza pe incredere

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sa tineti sub control mai multe fete? ai o turma laughing.
cand iesi in oras doar cu o fata, gen intalnire, nu are cum ca alt baiat sa se bage in seama dintr-o data si sa ii spuna fetei:" lasa-l pe asta si hai cu mine". poate ti se pare tie ca incearca sa iti fure fata. daca un prieten de-al tau sau un alt baiat vb cu ea nu inseamna ca" o vrea" neaparat. de aia avem gura sa vb unii cu altii.
Daca iesi in oras cu 3 fete, toate prietenele tale si nu ai cu nici una o relatie de ce ai fii atat de orgolios atunci cand vorbesc cu un alt baiat?

| Cσcσ a răspuns:

Pai daca respectiva fata este serioasa, nu ar trebui sa cedeze cand vede alt tip.
Cum sa ti-o fure? Doar nu este un obiect pe care il iei de pe birou si il pui pe masa, in bucatarie. Este o fata. Daca iese cu tine, ar trebui sa ramana cu tine, nu pleaca cu X sau Y.
Dar cum nu toate fetele au gandirea asta, eu as lasa-o cu acel tip, iar eu plec (nu inainte sa-i spun, sa nu fiu nesimtit). Isi va da ea seama ca greseste si dupa aia se intoarce la mine, implorand.
Daca e vorba de mai multe fete, incerci sa vorbesti cu ele. Daca vor sa ramana cui acel tip bine, daca nu sa se controleze si ele putin.

| PsihopatX3 a răspuns:

Ni mi s-a întămplat asta niciodată dar nu cred că ar trebui luate măsuri în această privință, fetele nu sunt o turmă şi tu nu eşti ciobanul lor. Omul are dreptul sa încerce.