| anonim_4396 a întrebat:

Voi reusiti sa va tineti reactiile sub control? In ce fel? Cum mascati anumite stari?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Isi pastrezi calmul mereu, gandesti pozitiv, fara frica

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce fel de reactii?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Chimice. De care? Reactii. Prin gesturi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut si un blog http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/
m-as bucura daca ai citi, asa incet devi alfa, o femeie alfa e foarte curtata,deosebita,o raritate,e hotarata,nu-i e frica de nimic,fi indiferenta, rece, nepasatoare, elimina cuvintele nu pot, nu stiu, n-am sa reusesc

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

;-)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si apropo eu nu dau lqimby la nici una

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bă ej nebun!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi nebun dar nu dau sunt un egoist doar primesc

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

De la care nesanatoasa?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

nu le fac analizele de sange sa le vad starea de sanatate, vezi si tu la nimereala http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/timis/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bai deci chiar l-ai scris tu. Mi-am dat seama dupa greselile gramaticale. Da cate prostii. vai rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce anume am scris eu?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Blog-ul despre trasaturile alfa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar descrierea imi apartine atat si o postare, doua atat restul le-am copiat si apare linkul de unde am copiat acele materiale, nu vad ce prosti sunt acolo

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Isi pastrezi calmul mereu, gandesti pozitiv, fara frica

| Roxin a răspuns:

Autocontrol si motivatie. In general, motivatia pentru ceva anume, atrage dupa sine autocontrol. happy