| Chocolate a întrebat:

Cum puteti suporta ...tradarea?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Tradarea este o forma inconstienta de razbunare pe cei din jurul unora.Totul vine din temperamentul fiecaruia si uneori trebuie suportata"iertata"daca nu este asa de rea insa daca eu cred ca nu o pot suporta nu o suport si fac ceea ce imi sta in mintehee hee

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

''Iubesc tradarea dar ii urasc pe tradatori.''

| daii a răspuns:

Greu, dar mereu cu capul sushappy. Posibil sa iert, dar nu uithappy

by daiiwinking

| Marii a răspuns:

Nu o suport, nu iert deloc usor. happy

| JeSa a răspuns:

Dar nu o suport, e chestia ca fac in asa fel sa ignor mesajul ei, prin resemnare...tongue

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu suport tradarea, minciuna si ipocrizia.mai grav este sa suntem inconjurati de astfel de persoane mai la tot pasul.
sad

| drg1994 a răspuns:

Pai eu nu prea pot sa o suport tradarea depinde in ce fel ma tradeaza si cu ce scop pa mi-a facut placere

| alexandra_6462 a răspuns:

E simplu nu o suport, poate sa vina din parte oricui, suferinta e prea mare ca sa pot trece peste + mai este vorba si de orgoliu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din partea cui. daca e din partea unei fete, sa zicem, cea pe care o consieri cea mai buna prietena. devastatoare ( am trecut eu prin asta. inca mai e o mica rana, dar trece ). daca e din partea lui, cel care iti zicea candva ca te iubeste si ca vrea sa fii numai a lui mereu...devastatoare. dar privesti partea buna a lucrurilo: clar nu te-a meritat si este mai bine ca s-a intamplat asa pentru ca ai vazut ce fel de om este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeodata e binevenita cu toate sentimentele implicate.Nu-ti poate demonstra decit gradul unei prietenii false.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o suport, dar cateodata, o accept doar pentru a ma razbuna.pare cam rautacios, dar trebuie sa ii arat persoanei respective cum e sa fi tradatsad.