| teodorabrsvn a întrebat:

Cum reusesc sa ma conectez la un router wireless?(fara sa folosesc usb-ul)Funda:**

2 răspunsuri:
| yourloveisroxy a răspuns:

Daca vrei sa te conectezi de pe telefon incearca in setari

| raluk2013 a răspuns:

INtrebarea ta este incompleta. Nu ai specificat ce device doresti sa conectezi.
Presupun ca te referi la un telefon. Deschide wireless-ul telefonului, apoi scaneaza retelele din zona ta si conecteaza-te la acel router la care esti autorizat (parola).
Despre conectare wireless iti recomand acest articol in limba romana:
http://www.drogoreanu.ro/tutorials/retea-wireless.php