| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac unii sa înoate sub apa cu ochii deschiși și sa ii țină deschiși peste 5 minute? Eu nici 5-10 secunde reușesc...
Vreau și eu sa stau atâta timp cu ochii deschiși sub apa.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dar cine ți - a spus ție că stă cu ochii deschiși sub apă preț de cinci minute?
Atunci cînd mai respiră?
Nu există om pe lumea aceasta care să realizeze o astfel de performanță.
Cred că și un minut este foarte greu de rezistat.
Tu nu gîndești cînd scrii asemenea nerozii?

| Anonima6789777 a răspuns:

Depinde de apa. Intr-o piscina cu apa curata nu ai cum sa nu reusesti laughing

| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

Pai depinde si in ce apa te bagi, daca este sarata, este logic ca nu poti.