| AnDryLoVe34 a întrebat:

Cum s-a scapi de urmele de la cosuri?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele

| IsabelaIssa a răspuns:

E un ser de la Avon pe care il folosesc si eu. Indeparteaza urmele lasate de acnee, depigmentarile, petele maronii/intunecate, petele rosii, pistruii, aspectul de piele palida. E de la Anew, si e foarte bun. Dupa 2 saptamani petele pigmentare se amelioreaza, dupa 4 saptamani, chiar si cele mai rezistente pete pigmentare se diminueaza, dupa 8 saptamani tenul devine mai uniform fara pete. Pretul este de 98 de lei, dar este la reducere cu 69 lei. Daca vrei ti-l pot comanda si ti-l trimit prin posta.

| MadaxElena a răspuns:

Petele...sad am si eu. din pacate nu exista decat laserul ce le pot elimina.crede-ma ..si eu am incercat cu toate cremele.am fost si la dermatolog..in zadar. laserul mi-a ramas singura optiune.

| detty24 a răspuns:

Cu corector lichid sau baton corector... cele de la maybelline sunt foarte ok ♥