| frouzz a întrebat:

Cum sa abordez fata de care imi place? Tin sa precizez ca e prima oara.

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Poti incerca buna, am o tema la scoala/Trebuie sa fac ca o fata draguta sa se indragosteasca de mine.Ce zici te bagi? ma ajuti cu tema?hee hee

| frouzz explică (pentru rapp2020):

Asta chiar e tare happy

4 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Incearca sa pari destins, relaxat, si nu te arunca cu capul inainte gen numar de telefon sau alte prostii. Atat timp cat esti amuzant, relaxat si placut nu are cum sa nu mearga treaba. O zi faina. Te sustinwinking

| OnuOnulică a răspuns:

Lasa complet emotiile la o parte si fi putin mai istet.Nu te gandi ca nu o sa iti mearga pur si simplu trebuie sa intelegi ca iti place de ea si o sa fie a ta orice ar fi...

Vorbe frumose, putin tupeu ( in sensul bun ) si atat.

| frouzz explică:

Apropo am observat ca nu imi apar intrebarile pe pagina principala ci doar la categorii. Cum rezolv?