| GulDan a întrebat:

Cand ies cu o fata pentru. prima oara nu prea stiu despre ce sa vorbim...ma blochez ..findca nu o cunosc si nu stiu ce ai place.
Cum sa o abordez? ce e esential sa vorbesc?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La primele intalniri tu ii povestesti despre viata ta.

| XxAlinxX a răspuns:

Deci bine ar fi sa o intrebi despre ia pentru inceput daca are ceva animal de conpanie si daca are sa intrebi ce fel de animal sa ii spui daca si tie iti place sau nu daca este de rasa de cat timp il ai si asa o sa vada ca nu esti un tip plicticos. dupa o sa iti vina ideiile.