| Cami_5623 a întrebat:

Cum sa abordezi un baiat in autobuz?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai te asezi langa el, scapi obiecte in jurul lui, telefon, chei etc. ii arunci multebatting eyelashes, te izbesti de el etc.Bafta! :* >big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Eu îţi zic metoda mea eficientahee hee
Deci, ţine-te de aceeaşi bara în autobuz, de care se ţine şi el, şi fă-te, când autobuzul se opreşte că tu pici, bine acum, te freci puţin cu corpul de el. Cere-i scuze, apoi pun pariu că ambii veţi zâmbii. Apoi încearca să gaseşti un subiect aproximativ comun, desigur asta după aparenţe, cum arată. etc
Sper să-ţi fie de ajutor.
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari pe el si faci wiii!