| alisa05 a întrebat:

Cum sa aduc mai multi vizitatori pe blog [exceptie retele sociale, si site-uri de trafic] funda

2 răspunsuri:
| BiiaSomerhalder a răspuns:

PAI. exista chat. Intri pe chat si pui va rog intrati nu stiut cum si dai massuri la tine`n lista de mess. cu blogu` si gta
Funda?

| lovidiu a răspuns:

AI mai multe variante la dispozitie in afara de social media: sa scrii articole la altii pe site si sa ii rogi sa puna link catre tine, sa iti adaugi site-ul in directoare web, sa iti pui pluginul de Facebook pentru ca userii sa dea Like si multe, multe altele.

Gasesti aici si mai multe metode:

http://www.banidinbloguri.com/......vizitatori