| a întrebat:

Sa zicem ca e adevarata acea vorba: 'Cine tradeaza va fi tradat...' ...intrebarea mea ar fi: Cel care a tradat, va fi tradat (la randul lui), neaparat de persoana pe care a tradat-o, sau poate fi 'atacat' si din alte parti? Ofer funda kiss! Multumesc kiss!

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Depinde de persoana pe care ai tradat-o, daca-ti raspunde cu ''dinte pentru dinte'' sau ''cu aceeasi moneda'' atunci poti sa te astepti la ''orice'' si de la ''orisicine'', insa daca acea persoana are un caracter bun, probabil te va ignora sau ''va intoarce si celalalt obraz''. Oricum nu te invidiez, succes.

| explică (pentru LIN2010):

Multumesc mult pentru raspuns, dar cred ca trebuia sa spun ca nu e vorba despre mine...eram doar curioasa... happy.

| LIN2010 a răspuns (pentru ):

Scuze pentru interpretare, dar cred ca este valabil pentru oricine.Respecte

| explică (pentru LIN2010):

Daa, asa e happy

| LIN2010 a răspuns (pentru ):

Te salut cu ''fundita''.Fii tare!

7 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Cel ce a tradat poate fi tradat de oricine.
Un lucru stiu sigurbig grinaca as avea in fata un dusman si un dradator si ar trebui sa impusc pe cineva, l-as impusca pe dradator.happy

| explică (pentru Iяiηα):

Multumesc pentru raspuns.
Si ai face o alegere bunabatting eyelashes! Nu trebuie sa le permiti tradatorilor sa intre in viata ta. Mai bine un dusman, care in final ti-ar putea ajunge prieten (dusman din motive nestiute).hee hee. kiss

| Iяiηα a răspuns (pentru ):

Exactkiss