| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am schimbat unitatea centrala de la calculator! Trebuie sa instalez RDS. Spuneti-mi va rog pasii care trebuie parcursi pentru a instala RDS-ul! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Si tot timpul a fost aceeasi problema? Te sfatuiesc sa vorbesti cu cineva din domeniu e mai competent, te poate ajuta.Succes!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Suna-i pe cei de la RDS si spune-le de problema, ei vor stii sa te ajute cel mai bine.Succes!

| Adry123456789 a răspuns (pentru daassh):

Pai asta e problema, am sunat la cei de la RDS mi-au spus pasii dar nu au fost buni, am sunat de vreo 4 ori!

| daassh a răspuns (pentru Adry123456789):

Si tot timpul a fost aceeasi problema? Te sfatuiesc sa vorbesti cu cineva din domeniu e mai competent, te poate ajuta.Succes!