| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cunosc fete? Pe facebook e imposibil, in viata reala e imposibil.De ce zic imposibil? Pai pe facebook nu dau accept la cereri de prietenie daca nu te cunosc si daca dau, nu vorbesc sau vorbesc sec cu mine.In viata reala am doar 3 prieteni (baieti) care nici ei nu prea au prietene la randul lor deci iesim doar noi cand iesim.e imposibil sa-mi fac o relatie sau macar o amicitie cu fete sa am cu cine schimba o vorba..nu beau/nu fumez/nu ies prin cluburi pentru ca sunt culturist si nu-mi place! voi muri singur pentru ca chiar nu vad cum ar aparea o fata in viata mea.mi-au zis multi sa incerc sa fiu mai indiferent pai practic sunt daca nu le caut nu ma cauta deci tot nu e bine, imi vine sa ma spanzur!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pe TPU laughing

| gabriel87000 a răspuns:

Da daca stai toata ziua pe net si nu socializezi cu oameni.pai nu ai nevoie de mare branza in asa ceva totul depinde de tine.comnunicare e cheia. daca taci nu astepta sa vina nimeni la tine.imposibil sa nu gasesti mai ales pe net.

| StevenMetalhead a răspuns:

Frate in primul rand liniste-te si gandeste-te la ceea ca multi au aceeasi problema ca si tine, da e drept ca dragostea va veni singura la tine si este nevoie de timp, dar iti pot recomanda ceva.Deci gaseste chat-uri, de chat-uri nu ai pomenit nimic, inseamna ca acolo poti gasi fete, dar stii daca vei fi norocos si vei gasi una care e la 500 km de tine, atunci va fi bine.Si inca ceva iti recomand, incearca sa te cunosti cu vreo fata dintr-o simpla comunicare, adica o intrebi ceva simplu, spre exemplu"imi poti spune unde se afla cafeneaua cutare" sau altceva "Nu stii, a trecut autobusul" sau chiar in scoala sau liceu gaseste o limba comuna cu vreo fata.In orice caz, sper ca ai inteles chestia.Deci iti urez succes frate!

| SpeșălGirl a răspuns:

Pai eu pe facebook mi-am cunoscut iubitul actual.Pur si simplu l-am bagat in seama, si am inceput sa vorbim in fiecare zi pana la 5 dimineata.Si tot asa pana cand am ajuns sa avem o relatie foarte frumoasa, el fiind un baiat deosebit care imi inspira incredere. Daca esti contra chestiei asteia cu facebook-ul, nu ai ce sa faci decat sa iesi in oras, chiar daca nu iti place, pentru ca altcumva nu ai cum sa cunosti persoane noi.Multi prieteni pe care ii am acum ii cunosc din oras.Asa ca schimba ceva la tine si iesi mai mult, e tot ce poti face.Bafta!

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Usooor nu te agita, cati ani ai pentru inceput?